Izvēlne
Rezervāciju grozs

Involight

LED prožektors Involight SuperSpot 210 LED prožektors Involight SuperSpot 210
-30 %
Brand: Involight
Jaudīga LED prožektora Involight SuperSpot 210 noma. Piemērots skatuves vai pasākumu telts izgaismošanai.LED prožektors RGBW 12×8 W, 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās Viegli iespējams mainīt krāsas izvēloties režīmu Darbojas automātiski, mūzikas ritmā ..
7.00 € 10.00 €
Gaismas efekts Involight Ventus S Gaismas efekts Involight Ventus S
-30 %
Brand: Involight
Gaismas efekts Involight Ventus S ir piemērots nelielām ballītēm. Kompaktāks un jaudīgāks par LED Beamer. Vienkāršs lietošanā, darbojas mūzikas ritmā.Labākam efektam izmantojiet vairākus Ventus S vienai telpai.Īpaši labi izskatās kopā ar dūmiem. Sekojeit saitei lai uzzin..
7.00 € 10.00 €
Brand: Involight
Dūmu mašīnas ADJ VF400 noma. Piemērota nelielām mājas ballītēm un pasākumiem kur dūmu efekts nepieciešams īslaicīgi un nelielā apjomā.Dūmu palaišana notiek no pults ar vadu. Cenā iekļauta pilnā bāka dūmu šķidruma 0,250l. Ar to pieteik līdz 1 stundai intensīvi lietojot..
8.00 €
Miglas (hazer) mašīna ADJ Entour Faze Miglas (hazer) mašīna ADJ Entour Faze
Jaunums
Brand: Involight
Miglas mašīna ADJ Entour Faze ir īpaši piemērota situācijas, kad nepieciešams viegls un vienmērīgs piedūmojums bez plankumiem un dūmu sabiezējumiem lai izceltu gaismas starus. Ar šo efekts atšķirās no klasiskās dūmu mašīnas kur dūmi tiek īzšauti ..
29.00 €
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)