Izvēlne
Rezervāciju grozs

ADJ

Jaudīga zemās miglas(sausaisledus/ūdens) mašīna
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Zemās miglas (dūmu mašīna ) ir iekārta, kas rada īslaicīgu zemo mākoņu, miglas efektu uz reakcijas bāzes, kas notiek sauso ledu iegremdējot karstā ūdenī. Populārs efekts kāzu pirmajai dejai. Priekšrocības atšķirībā no zemo dūmu mašīnas Mr Kool50-100m2 telpa tiek piepildīta praktiski ..
80.00 €
Prezentācijas paka Nr. 1 | apskaņošanas komplekts uzrunām, prezentācijām
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Prezentācijas pakas Nr. 1 ir apskaņošanas komplekta noma uzrunām, prezentācijām. Paralēli balsij, iespējams atskaņot mūziku no jebkura skaņas avota (planšetes, datora, telefona). Ļoti vienkārša uzstādīšana. Komplektā ietilpst:Jaudīgas skandas HK ..
59.00 €
Jaudīga dūmu mašīna ADJ VF-1600 Jaudīga dūmu mašīna ADJ VF-1600
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Jaudīgas dūmu mašīnas ADJ VF1600 noma. Piemērota vidējiem un lieliem pasākumiem, ugunsdrošības signalizāciju testēšanai, evakuācijas mācībās.Dūmu palaišana notiek "manuāli" ar bezvadu tālvadības pulti vai taimeri.Jauda 1500 W / 566 m³ (minūtē) Cenā iekļauta pilna bāka dūmu šķidruma..
22.00 €
Gaismas efekts ADJ Stinger Star Gaismas efekts ADJ Stinger Star
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Gaismas efekts ADJ Stinger Star ir 3 efekti vienā. Moonflower, Strobe/Chase un Laser. Piemērots nelielām telpām līdz 50 m².Lielākām telpām ieteicams izmantot vairākus gaismu efektus.Īpaši labi izskatās kopā ar dūmiem. Šeit dūmu mašīnas noma...
15.00 €
ADJ WiFly bezvadu DMX tilts
Jaunums Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
ADJ WiFLY DMX raiduztvērējs (raidītājs/uztvērējs vienā), kas ir savietojams ar citiem ADJ produktiem ar WiFLY.Pēc WiFLY raiduztvērēja pievienošanas DMX kontrollerim lietotāji var nosūtīt pastāvīgu un uzticamu bezvadu DMX signālu līdz 100 metriem uz citiem ADJ WiFLY produktiem vai izvei..
20.00 €
Mini uzrunas paka Nr. 1 | komplekts
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Mini uzrunas paka Nr.1 apskaņošanas komplekta noma piemērota nelielas auditorijas apskaņošanai uzrunām un fona mūzikas atskaņojošanai.Ļoti viegla uzstādīšana un izmantošana.Komplektā ietilpst:Mikrofons ar vadu (līdz 20 m) vai bezvada mikrofons ..
25.00 €
LED prožektors ADJ Tripar plus LED prožektors ADJ Tripar plus
Top Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Neliels LED prožektors ADJ Tripar plus piemērots mājas ballītēm, nelielu telpu vai deju grīdas izgaismošanai.LED prožektors RGBW + UV (blacklight) 5x4w 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Arī UV kas īpaši labi izceļ baltās detaļas Viegli iespējams mainīt krāsas izvēloties..
6.00 €
Dūmu mašīna ADJ VF-1100 Dūmu mašīna ADJ VF-1100
Top Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Dūmu mašīnas ADJ VF-1100 noma. Piemērota maziem un vidējiem pasākumiem.Dūmu palaišana notiek "manuāli" ar bezvadu tālvadības pulti vai taimeri.Jauda 850 W / 250 m3 (minūtē) Cenā iekļauta pilna bāka dūmu šķidruma (1 l) Uzsilšanas laiks - 6 minūtes. Brīdinājums!!!Uguns..
15.00 €
Lāzera efekts Micro Galaxian II Lāzera efekts Micro Galaxian II
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Nelielais, kompaktais lāzera gaismu efekts būs lieliska gaismu dekorācija jebkurā nelielā ballītē. Iekārta zīmē vairāk kā 200 zaļus un sarkanus starus, kas kustas mūzikas ritmā vai pēc izvēlētas programmas.Lielākām telpām var izmantot vairākus šādus gaismu efektus vai kombinēt tos ar ar vairākie..
5.00 €
Burbuļu mašīna ADJ BubbleTron | komplekts Burbuļu mašīna ADJ BubbleTron | komplekts
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Burbuļu mašīnas ADJ BubbleTron noma. Piemērota nelieliem pasākumiem, bērnu ballītēm.Telpās izmantojama uzmanīgi, jo grīda var palikt slidena.Komplektā:2 l burbuļu šķidrums (patēriņš 0,5 l / h)Papildus šķidrums: 5 € / l..
23.00 €
LED prožektori ADJ Vbar | komplekts LED prožektori ADJ Vbar | komplekts
Top Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
ADJ Vbar LED prožektoru komplekts piemērots nelielu telpu sienu un griestu dekoratīvai izgaismošanai (ietonēšanai).Komplektā divi prožektori, transporta soma un pults.LED prožektors RGBA 5×4 W, 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Arī silti dzelte..
12.00 €
Gaismas efekts ADJ Boombox FX2 Gaismas efekts ADJ Boombox FX2
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Gaismas efekts ADJ Boombox FX2 ir četri efekti vienā - LED stroboskops, Gobo efekts, Moonflower efekts un lāzers. Piemērots nelielām (70-100 m²) un vidējām telpām.Lielākām telpām ieteicams izmantot vairākus gaismu efektus.Maksimālam efektam, lai izceltu starus, izmantojiet dūm..
20.00 €
Bezvadu akumulatora apgaismojuma paka | komplekts
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
ADJ QAIP akumulatoru prožektoru komplekta noma. Prožektori no akumulatora darbojas līdz 11 stundām, nebaidās lietus un nodrošina izgaismošanu jebkurā krāsu gammā.Pakas komplektā ietilpst:8 ADJ QAIP akumulatora prožektori Transporta koferis..
80.00 €
Burbuļu mašīna ADJ BubbleTron XL | komplekts Burbuļu mašīna ADJ BubbleTron XL | komplekts
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Burbuļu mašīnas BubbleTron XL noma. Piemērota nelieliem pasākumiem, bērnu ballītēm.Telpās izmantojama uzmanīgi, jo grīda var palikt slidena.Komplektā:1 l burbuļu šķidrums (patēriņš 2 l / h)Papildus šķidrums: 5 € / l..
25.00 €
Ūdensdrošs bezvadu prožektors ADJ QAIP Ūdensdrošs bezvadu prožektors ADJ QAIP
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Ūdensdrošs bezvadu, akumulatora prožektors ADJ QAIP.Darbojas līdz 11 stundām bez uzlādes un nebaidās lietus!LED prožektors RGBA 6x5w 20° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Tai skaitā silti dzeltanajā (amber) Viegli iespējams mainīt krāsas, izvēloties atbi..
10.00 €
Gaismas efekts BeeEye 4in1 Gaismas efekts BeeEye 4in1
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Bea Eye gaismas efekta noma ir piemērota nelielām ballītēm - līdz 30-40m2Uzstādīšana neprasa speciālas zināšanas - viss var darboties automātiskā rēžīmā mūzikas ritmā.Ieteicams uzstādīt virzienā no augšas uz leju. Ja telpas apstākļi neļauj nostiprināt gaismas efektu pie ..
15.00 €
Krāsu paka Nr. 1 | fona LED apgaismojuma komplekts kāzām, ballītēm
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Krāsu pakas Nr. 1 noma būs laba izvēle nelielas telpas (līdz 100 m2) sienu un griestu krāsainai izgaismošanai. Iespējams izvēlēties jebkuru krāsu vai to sajaukumu.Komplektā ietilpst:ADJ LED bar prožektori (8 gab.) Vadības pults..
48.00 €
Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Zemo dūmu mašīnaa ADJ Mister Kool II noma ir lieliska izvēle efekta radīšanai pirmajai dejai kāzās vai citos priekšnesumos. Zemie dūmi, papildināti ar led apgaismojumu, rada zemei pieguļošu dūmu efektu telpās līdz 150 m2.Darbībai nepieciešams visparastākais ledus kubiciņos un dūmu š..
25.00 €
Gaismas efekts ADJ Stinger Gobo Gaismas efekts ADJ Stinger Gobo
Prece ir noliktavā
Brand: ADJ
Gaismas efekts ADJ Stinger Gobo ir 3 efekti vienā. LED stroboskops, Gobo efekts un lāzers. Piemērots nelielām telpām līdz 50 m².Lielākām telpām ieteicams izmantot vairākus gaismu efektus.Maksimālam efektam, lai izceltu starus, izmantojiet dūmu mašīnas nomu. ..
15.00 €
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)