Izvēlne
Rezervāciju grozs

Behringer

Skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802 Skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802
Prece ir noliktavā
Brand: Behringer
6 kanālu skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802. Kompakta un vienkārša  skaņas pults maziem pasākumiem.2 mic. ieejas 4 line ieejas 1 stereo ieeja..
10.00 €
Kompakti aktīvie skaļruņi kino vai prezentācijām | 2 gab. Kompakti aktīvie skaļruņi kino vai prezentācijām | 2 gab.
Prece ir noliktavā
Brand: Behringer
Kompaktie un jaudīgie MIKROLAB skaļruņi (skandas) būs piemēroti prezentācijām, kino vakariem kur iebūvētā skaņa datorā vai projektorā nenodrošina vajadzīgo skaļumu un kvalitāti.Jauda: 2x 50 W6,5'' skaļrunis PIeslēdzamas jebkuram skaņas avotam ar "minijack" AUX kabelīti Svars: 12,3 kg ..
10.00 €
Portatīvā audio pārraides sistēma (sinhronai tulkošanai, audio gids) Portatīvā audio pārraides sistēma (sinhronai tulkošanai, audio gids)
Prece ir noliktavā
Brand: Behringer
Portatīvā audio pārraides sistēma ir risinājums, ja nepieciešams operatīvi organizēt sinhrono tulkošanu nelielām grupām konferencēs, prezentācijās un līdzīgos pasākumus. Tik pat labi sistēmu var izmantot tūrismā - autobusu vai kājāmgājēju tūristu ekskursijās, industriālos,  lauksaimniecības un ..
49.00 €
Bluetooth skandas Behringer B112W | 2 gab. Bluetooth skandas Behringer B112W | 2 gab.
Prece ir noliktavā
Brand: Behringer
Bluetooth skandu Behringer B112W noma ir izcili piemērota prezentācijām un nelielām ballītēm, kur būtisks ir skandu svars un izmēri, neatsakoties no lielas jaudas.Turklāt šis modelis savienojas ar skaņas avotu bez vadiem (bluetooth). Tas nozīmē, ka vienīgais vads būs baro&scaron..
30.00 €
Bluetooth skandas Behringer B115W | 2 gab. Bluetooth skandas Behringer B115W | 2 gab.
Prece ir noliktavā -13 %
Brand: Behringer
Bluetooth skandu Behringer B115W noma ir izcili piemērota nelielām ballītēm līdz 30-40m2 telpās, sporta pasākumiem, prezentācijām vai uzrunām.Turklāt šis modelis savienojas ar skaņas avotu bez vadiem (bluetooth) vai klasiskā veidā ar kabeli no datora vai telefona austiņu izejas...
35.00 € 40.00 €
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)