Izvēlne
Rezervāciju grozs

Eurolite

Jaudīga burbuļu mašīna EUROLITE SD-201 | komplekts Jaudīga burbuļu mašīna EUROLITE SD-201 | komplekts
Prece ir noliktavā
Brand: Eurolite
Jaudīgas burbuļu mašīnas EUROLITE SD-201 noma. Piemērota nelieliem pasākumiem, bērnu ballītēm.Telpās izmantojama uzmanīgi, jo grīda var palikt slidena.Komplektā:1 l burbuļu šķidrums (patēriņš 2.4 l / h)Papildus šķidrums: 5 € / l..
25.00 €
Stroboskops - effekt gaisma EUROLITE LED Super Strob Stroboskops - effekt gaisma EUROLITE LED Super Strob
Prece ir noliktavā
Brand: Eurolite
Stroboskopa noma ir labs risinājums reivos, ballītēs, koncertos.EUROLITE LED Super Strobe ABL nav tikai parasts baltas gaismas stroboskops. Tā ir effektgaisma ar daudzām krāsu un efektu kombinācijām, blinders un protams klasiskais stroboskops.Kontroli iespējams veikt no no lielas vai mazas D..
15.00 €
Ultravioletā gaisma Eurolite LED Party UV Bar-18 Ultravioletā gaisma Eurolite LED Party UV Bar-18
Prece ir noliktavā
Brand: Eurolite
UV gaismu noma ir noderīga ballītes, mākslas instalācijās un citur, kur nepieciešams panākt balto virsmu atspīdēšanu tumsāŠis modelis nodrošina platu un jaudīgu staru.  Piemērots modelis UV balītēm.  VIena šāda veida UV gaisma uz 15 m2 nodrošinās vidēju effektu 18W (18x1W..
10.00 €
Kustīgā galva Eurolite LED TMH-B90 beam (4 gab.) Kustīgā galva Eurolite LED TMH-B90 beam (4 gab.)
Prece ir noliktavā
Brand: Eurolite
 Eurolite LED TMH-B90 beam ir četru jaudīgu, kustīgo galvu komplekts vidējiem un lieliem pasākumiem. Profesionāļi zinās, pieprasīts pasākumos, koncertos ar mūsdienīgu gaismu noformējumu7 krāsas, 13 gobo, prisma un focus Stars: 3° 90W LED spuldze Vadība: DMX); Mu..
100.00 €
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)