Izvēlne
Rezervāciju grozs

Behringer

Bluetooth skandas Behringer B115W | 2 gab. Bluetooth skandas Behringer B115W | 2 gab.
Top -13 %
Brand: Behringer
Bluetooth skandu Behringer B115W noma ir izcili piemērota nelielām ballītēm līdz 30-40m2 telpās, sporta pasākumiem, prezentācijām vai uzrunām.Turklāt šis modelis savienojas ar skaņas avotu bez vadiem (bluetooth) vai klasiskā veidā ar kabeli no datora vai telefona austiņu izejas...
35.00 € 40.00 €
Brand: Behringer
6 kanālu skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802. Kompakta un vienkārša  skaņas pults maziem pasākumiem.2 mic. ieejas 4 line ieejas 1 stereo ieeja..
10.00 €
Brand: Behringer
Šis mikrofons ir labs risinājums prezentācijām, uzrunām, karaoke pasākumiem, izmantojot Behringer skandas. Ieguvums ir neticami vieglā pieslēgšana – ievietojiet USB uztvērēju skandā (tumbā) un mikrofons izveido ar tām bezvadu savienojumu. Skaļumu ērti regulēt uz paša mikro..
10.00 €
Brand: Behringer
Kompaktie un jaudīgie MIKROLAB skaļruņi (skandas) būs piemēroti prezentācijām, kino vakariem kur iebūvētā skaņa datorā vai projektorā nenodrošina vajadzīgo skaļumu un kvalitāti.Jauda: 2x 50 W6,5'' skaļrunis PIeslēdzamas jebkuram skaņas avotam ar "minijack" AUX k..
10.00 €
Brand: Behringer
Šī bezvadu USB mikrofonu komplekta noma, pateicoties ļoti vienkāršai lietošanai un zemai cenai, būs labs risinājums nelielām neprofesionālām prezentācijām, mājas karaoke ballītēm un visur citur, kur prioritāte ir ērta lietošana.Darbojаs 2,4 GHz frekfencē Mak..
15.00 €
Brand: Behringer
Bluetooth skandu Behringer B112W noma ir izcili piemērota prezentācijām un nelielām ballītēm, kur būtisks ir skandu svars un izmēri, neatsakoties no lielas jaudas.Turklāt šis modelis savienojas ar skaņas avotu bez vadiem (bluetooth). Tas nozīmē, ka vienīgais vads būs baro&scaron..
30.00 €
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)