Izvēlne
Rezervāciju grozs

Nomas preču katalogs

Brand: K&M
Nošu turētāja - statīva K&M 11940 noma. Var tikt izmantots arī kā datora, planšetes vai projektora statīvs.Augstums: 670 - 1200 mm Platforma: 490 x 340 x 50 mm..
3.00 €
Brand: Shure
Bezvadu mikrofona sistēma Shure PG58 / BLX24 lieliski piemērotа runai vai dziedāšanai.Vienkārša pieslēgšana Jūsu skaņas pultij vai citai apskaņošanas sistēmai.Darbojаs stabilā K14 frekfenču diapazonā.Ja meklējiet gatavu komplektu balss un mūzikas atskaņo&scaro..
15.00 €
Jaudīgas profesionālās aktīvās skandas EV ELX 115P maziem un vidējiem pasākumiem. Uzstādāmas un viegli pieslēdzamas pie jebkura skaņas avota (datora, ipad, telefona, utml.).Var izmantot mikrofonam un mūzikai bez skaņu pults izmantošanas.Jauda 2× 1000 W Komplektā visi nepiec..
40.00 €
Silent Disco bezvadu lokālās skaņas apraides sistēmas komplekta 100/1 noma. Piemērota jebkuram jūsu pasākumam, kur skaņas pastiprinošo iekārtu izmantošanai ir būtiski ierobežojumi.Komplektā ietilpst 100 austiņas un 1 raidītājs. Katram skaņas avotam nepieciešams sav..
375.00 €
Brand: Acer
Acer X128H projektora noma būs pareizā izvēle mazām un vidēja izmēra telpām ar vidēju apgaismojumu. Atēla diagnāles izmērs 60 - 762 cm, regulējams ar projektora novietojumu pret ekrānu un "zoom" funkciju.Lai pilnvērtīgi izmantotu ekrānu 2m platuma projektoram nepieciešama v..
24.00 €
Tiešraides studijas noma  - 1 stunda
Jaunums
Studija piemērota online pasākumiem - vebināram, lekcijai, meistarklasei, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam filmējot 1-2 cilvēkus.Komplektā ietilpst profesionāls video, audio, gaismu aprīkojums,  kā arī konsultācijas. Studijas atrašanās vieta: Daugavpils ..
30.00 €
LED prožektors Flash 18×10 W LED prožektors Flash 18×10 W
-10 %
Jaudīga LED prožektora Flash 18×10 W noma. Piemērots skatuves vai pasākumu telts izgaismošanai.LED prožektors RGBW 18×10 W, 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Viegli iespējams mainīt krāsas izvēloties režīmu Darbojаs automātiski, mūzikas ritmā va..
9.00 € 10.00 €
Skatuves platformas (podesta) moduļa noma. No šiem 1×2 m moduļiem iespējams izbūvēt skatuves platformu nepieciešamā izmērā. Augstums no grīdas regulējams 40-60 cm.Sānus dekoratīvos nolūkos iespējams nosegt ar drapērijuPapildus iespējams izvēlēties dažādu kr..
12.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ atskaņotāja Pioneer CDJ-2000 noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionālis. Pioneer CDJ-2000 ir profesionāla DJ tehnika, paredzēta darbam klubos un masu pasākumos.Atskaņo: CD (arī CD-R / -RW) / USB Flash / WAV, AIFF, MP3, AAC failus CD, SD Card MP3: MPEG-1 32Kbps - 320 Kbps / MPEG-..
50.00 €
Brand: Samsung
Samsung 55" UHD Smart TV ekrāna uz statīva noma. Iespējams rādīt video materiālus no USB FLASH atmiņas vai HDMI pieslēguma pie datora.Pieejamas arī visas Smart TV funkcijas. Screen Mirroring funkcija ļauj rādīt viedtālruņa vai planšetes ekrānu bez vadiem uz TV ekrāna.20..
45.00 €
Piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam.Komplektā ietilpst video, audio, gaismu aprīkojums, bezvadu rūteris, kā arī pieredzējis tehniskais, attēla un skaņas montāžas personāls.Katrai video uzņemšanai piemeklējam individuālus risin..
325.00 €
Brand: ADJ
Ūdensdrošs bezvadu, akumulatora prožektors ADJ QAIP.Darbojas līdz 11 stundām bez uzlādes un nebaidās lietus!LED prožektors RGBA 6x5w 20° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Tai skaitā silti dzeltanajā (amber) Viegli iespējams mainīt krāsas, izvēloties atbi..
10.00 €
Vidējās pasākumu skatuves nomas komplekts. Ideāli piemērots mūziķu priekšnesumiem, prezentācijām un citiem līdzīgiem pasākumiem.Komplektā iekļauts:Skatuve (jumts, podesti, sānu un aizmugures drapērija, kāpnes) Uzstādīšana, montāža (4-5 h) Demontāža (4 h) Tran..
640.00 €
Aktīvā līnijas transformatora (DiBox) Klark Technik DN-100 noma. Darbojas no Phantom pults barošanas...
5.00 €
Ultravioletā gaisma 72W LED (UV) Ultravioletā gaisma 72W LED (UV)
Top
UV gaismu noma ir noderīga ballītes, mākslas instalācijās un citur, kur nepieciešams panākt balto virsmu atspīdēšanu tumsāŠis modelis nodrošina šauru (30 grādi) un jaudīgu staru. Iespējami statisks, automātisks vai DMX vadības režīmsDūmu un pārāk daudz citu..
6.00 €
Brand: K&M
FM raidītāja noma ir tipisks risinājums situācijas, kad skaņa jāparaida nelielā attālumā uz viss parāstāko FM radio, kāds ir atrodams gandrīz jebkura automobīli. PIemēram brīvdabas "drive in" kino seans vai cita auto pulcēšanās vieta.Raidītāju iespējams darbināt no auto 12v roze..
30.00 €
Kāzu paka Nr. 2 ir laba izvēle nelieliem pasākumiem līdz 60 cilvēkiem (120 m2 telpa), kā alternatīva izbraukuma DJ pakalpojumiem. Var izmantot arī "dzīvās" grupas apskaņošanai.Uzstādīšana ir pietiekoši vienkārša lai ar to tiktu galā jebkurš...
119.00 €
Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II
Top
Brand: ADJ
Zemo dūmu mašīnaa ADJ Mister Kool II noma ir lieliska izvēle efekta radīšanai pirmajai dejai kāzās vai citos priekšnesumos. Zemie dūmi, papildināti ar led apgaismojumu, rada zemei pieguļošu dūmu efektu telpās līdz 150 m2.Darbībai nepieciešams vispa..
18.00 €
Video projektora ekrāna Elite Screens T120NWV1 noma. Kvalitatīvs, viegli uzstādāms video projektora ekrāns iekštelpu pasākumiem.Ekrāna platums: 240 cm Ekrāna augstums: 180 cm Atstarošanas koeficients: 1.1 Efektīvais apskates leņķis: 160°Komplektā trīskājis, ..
25.00 €
Bezvadu mikrofona komplekts RODE GO Bezvadu mikrofona komplekts RODE GO
Jaunums
Bezvadu mikrofona komplekts RODE GO bus ieteicamā izvēle video žurnālistiem, vlogeriem filmēšanai un tiešraidēm.Iespējams izmantot iebūvēto mikrofonu raidītājā vai izmantot Rode GO piespraužamo mikrofonu (komplektā) Ērts universāls 3,5mm (minijack) savienojums ar kameru vai Bl..
10.00 €
Gaismas efekts Stormbird Gaismas efekts Stormbird
-43 %
Brand: Stormbird
Gaismas efekts Stormbird ir piemērots nelielām ballītēm. Vienkāršs lietošanā, darbojas mūzikas ritmā...
4.00 € 7.00 €
Brand: HK Audio
HK Audio Pulsar PL 112 FA ir jaudīgas profesionālas aktīvās tumbas maziem un vidējiem pasākumiem. Viegli uzstādāmas un pieslēdzamas pie jebkura skaņas avota (datora, ipad, telefona un u.tml.).Šim modelim vienlaicīgi var pieslēgt mikrofonu un mūziku bez papildus skaņas pults.Ja..
40.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ miksēšanas pults Pioneer DJM-2000NXS noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionāls. Profesionālā DJ miksēšanas pults ir aprīkota ar 5,8 collu skārienekrānu efektu radīšanai ekrānā un semplēšanai.Pateicoties INST FX (Instant Instrument FX) funkcijām un EFX iesp..
30.00 €
Brand: ViewSonic
ViewSonic PA503S projektora noma bus laba izvēle mazām un vidēja izmēra telpām ar normālu vidēju apgaismojumu. Vēlamais ekrāna izmērs 90 - 700 cm.Projektoru var viegli pieslēgt no jebkura datora ar HDMI vai VGA savienojumu, bet Apple datoriem būs jālieto pāreja.Tehniskie parametri:..
24.00 €
Mazais tiešraides komplekts XSS ir piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam. Ar uzstādīšanu tiks galā gandrīz visi ar vidējām datora un tehniskām iemaņām.Šajā komplektā ietilps tikai tehnikas noma. Komplektā ieti..
39.00 €
Brand: ADJ
Gaismas efekts ADJ Stinger Star ir 3 efekti vienā. Moonflower, Strobe/Chase un Laser. Piemērots nelielām telpām līdz 50 m².Lielākām telpām ieteicams izmantot vairākus gaismu efektus.Īpaši labi izskatās kopā ar dūmiem. Šeit dūmu mašīnas noma...
15.00 €
Brand: ADJ
Krāsu pakas Nr. 1 noma būs laba izvēle nelielas telpas (līdz 100 m2) sienu un griestu krāsainai izgaismošanai. Iespējams izvēlēties jebkuru krāsu vai to sajaukumu.Komplektā ietilpst:ADJ LED bar prožektori (8 gab.) Vadības pults..
48.00 €
Piepūšamā ekrāna noma ir alternatīva smagām un sarežģītām fermu konstrukcijām lai uzbūvētu līdzīga izmēra ekrānu.Pamatā paredzēts privātām ballītēm pie dabas.Ekrāna baltās daļas izmērs 2×4 m. Izpūstā, sapakotā stāvoklī viegli transportējams gandrīz jebkurā autombīlī Ekrāna ..
30.00 €
Multimediju projektors Acer H6522BD FullHD Multimediju projektors Acer H6522BD FullHD
-17 %
Brand: Acer
Acer H6522BD projektora noma būs pareizā izvēle nelieliem pasākumiem kur atēla detalizācijai ir nozīme. Piemēram kvalitatīvs majas kino vai prezentācija ar labām bildēm. FullHD izšķirspēja nodrošina baudāmu attēlu arī skatoties no neliela attāluma.Atēla diagnāles izmērs 6..
29.00 € 35.00 €
RODE Reporter interviju mikrofona noma būs laba izvēle, ja vēlaties ierakstīt kvalitatīvu skaņas celiņu intervijā vai līdzīgos apstākļos, kad skaņas avoti var būt vairāki un atrasties ap mikrofonu.Tips: omnidirekcionāls, dinamisks...
15.00 €
Četru 1×2 m skatuves platformas moduļu (podestu) komplekta noma. No šiem 1×2 m moduļiem iespējams izbūvēt skatuves platformu ar kopējo laukumu 8 m². Augstums no grīdas regulējams 40-60 cm.Komplektā ietilpst:četri 1×2 m podesta moduļi (8 m&..
48.00 €
Brand: Behringer
6 kanālu skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802. Kompakta un vienkārša  skaņas pults maziem pasākumiem.2 mic. ieejas 4 line ieejas 1 stereo ieeja..
10.00 €
Silent Disco bezvadu lokālās skaņas apraides sistēmā nepieciešams vismaz viens raidītājs, bet tie var būt arī divi vai trīs. Tas ļaus austiņu lietotājiem izvēlēties vienu no tīkamākajiem skaņas avotiem. Skaņas avots var būt jebkura skanoša ierīce - dators, planšete, tel..
20.00 €
Brand: Shure
Bezvadu mikrofona sistēma Shure B58A / BLX24R ir īpaši kvalitatīvs vokālais mikrofons dziedāšanai.Ļoti vienkārša ustādīšana un pieslēgšana.Darbojаs stabilā K14 frekfenču diapazonā...
19.00 €
Brand: HK Audio
Jaudīgā apskaņošanas komplekta HK Audio 4000W noma būs laba izvēle palielām telpām līdz pat 300 m². Lieliski piemērota "dzīvajai" grupai vai DJ performancei uzņēmuma ballītē, kāzās un citos svētkos.Komplektā ietilpst:Divas HK Audio Pulsar skandas PL 112 FA Div..
90.00 €
MAGICFX® Super Blaster XL konfeti lielgabala noma. Šis, iespējams, pasaulē jaudīgākais konfeti lielgabals darbojās ar konfeti materiālu. Strīmerus (serpentīnus) lietot nav iespējams. Ar pilnu gāzes uzlādi iespējams pakāpeniski padot konfeti materiālu un līdz ar to nodrošināt līdz p..
145.00 €
Brand: Dell
Jaudīga projektora Dell 7700 Full HD noma ir piemērota brīvdabas kino un citiem lielākiem pasākumiem gaišās telpās. Jaudīgā 5000 Alm gaišā spuldze nodrošina spilgtu bildi arī dienas apgaismojumā telpās.Full HD izsķirtspēja sniedz lielisku atēla kvalitāti ari skatoties t..
55.00 €
Blackmagic DESIGN MINI PRO komplekts (2 kameras) Blackmagic DESIGN MINI PRO komplekts (2 kameras)
Jaunums
Sony FDR-AX43 video kamera ar statīvu tuvplāniem Sony A6000 ar statīvu kopskatam Blackmagic DESIGN MINI PRO tiešraides pults (Līdz 4 kamerām)..
69.00 €
LED prožektors Involight SuperSpot 210 LED prožektors Involight SuperSpot 210
-30 %
Brand: Involight
Jaudīga LED prožektora Involight SuperSpot 210 noma. Piemērots skatuves vai pasākumu telts izgaismošanai.LED prožektors RGBW 12×8 W, 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās Viegli iespējams mainīt krāsas izvēloties režīmu Darbojas automātiski, mūzikas ritmā ..
7.00 € 10.00 €
Ultravioletās gaismas lampa rada baltās vai speciālo atstarojošo krāsu spīdēšanu tumsā nelielā attāluma - 1-2mLielākiem attālumiem var izvēlēties jaudīgāko modeli (UV-400) vai vairākas šādas lampasDūmu un pārāk daudz citu gaismu lietošana būtiski samazina UV ..
4.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ atskaņotāja Pioneer CDJ-2000NXS2 noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionālis. Pioneer CDJ-2000NXS2 ir profesionāla DJ tehnika, paredzēta darbam klubos un masu pasākumos.Profesionālais kluba standarts Multi Player atbalsta: USB, SD karti, CD un DJ programmatūru Liels pilnkrāsu L..
90.00 €
Brand: Samsung
Samsung 65" 4K UHD Smart TV ekrāna uz statīva noma. Iespējams rādīt video materiālus no USB FLASH atmiņas vai HDMI pieslēguma pie datora.Pieejamas arī visas Smart TV funkcijas. Screen Mirroring funkcija ļauj rādīt viedtālruņa vai planšetes ekrānu bez vadiem uz TV ekrān..
70.00 €
Piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam.Komplektā ietilpst video, audio, gaismu aprīkojums, bezvadu rūteris, kā arī pieredzējis tehniskais, attēla un skaņas montāžas personāls.Komplektā ietilpst:4 kameras 4 mikrofoni 2 kameru ..
585.00 €
LED prožektori uz T-Bar statīva | 4 gab. LED prožektori uz T-Bar statīva | 4 gab.
-26 %
Apgaismošanas komplekts sastāv no 4 LED prožektorim un statīva. Piemērots nelielu telpu (līdz 40-50 m²) vai deju grīdas izgaismošanai.Labākam efektam variet izmantot vairākus šādus komplektus un kombinēt ar gaismu efektiemViegli iespējams mainīt krāsas ..
20.00 € 27.00 €
Šis skaņas un gaismas tehnikas komplekts ir piemērots nelielām ballītēm mājās, pirtīs, viesu mājās. Skaņas un gaismu tehnikas jauda pietiekama līdz pat 20-30 cilvēkiem.Tumbas (skandas) viegli uzstādāmas pieslēdzamas jebkuram skaņas avotam – telefonam, ipad, datoram vai DJ tehni..
69.00 €
Brand: Tama
Bungu komplekta Tama Superstar noma.12" 13" 16" tomi (Evans G2) Solo bunga (drobene) 22" bass bunga ar pedāli Hi-hat statīvs Crash un Ride statīvs Sēdeklis PaklājsŠķīvji nav iekļauti cenā. Par to nomu iespējams vienoties atsevišķi..
70.00 €
Skatuves noma ir klasisks risinājums mūziķu priekšnesumiem, prezentācijām un citiem līdzīgiem pasākumiem.Šis 3x4 m risinājums paredz arī skatuves fonu, uz kura var būt nodrukāts kaut vai tikai vienam pasākumam paredzēts dizains. Protams, baneri var izmantot arī pasākumu sērijai nei..
449.00 €
Brand: K&M
Statīva taustiņinstrumentiem noma. Ļoti stabils statīvs, X-kāja K&M 210/2 taustiņinstrumentu uzstādīšanai.Var izmantot arī DJ galda uzstādīšanai.Regulējams augstums: no 594 līdz 946 mm Dziļums: 350 mm..
3.00 €
Rāda no 1 līdz 48 kopā 147 (Kopā lapu - 4)