Izvēlne
Rezervāciju grozs

Nomas preču katalogs

Brand: K&M
Nošu turētāja - statīva K&M 11940 noma. Var tikt izmantots arī kā datora, planšetes vai projektora statīvs.Augstums: 670 - 1200 mm Platforma: 490 x 340 x 50 mm..
3.00 €
LED prožektori uz T-Bar statīva <br /><span style=text-transform:none;><small> 4 gab.</small></span> LED prožektori uz T-Bar statīva <br /><span style=text-transform:none;><small> 4 gab.</small></span>
-26 %
Apgaismošanas komplekts sastāv no 4 LED prožektorim un statīva. Piemērots nelielu telpu (līdz 40-50 m²) vai deju grīdas izgaismošanai.Labākam efektam variet izmantot vairākus šādus komplektus un kombinēt ar gaismu efektiemViegli iespējams mainīt krāsas ..
20.00 € 27.00 €
Šis skaņas un gaismas tehnikas komplekts ir piemērots nelielām ballītēm mājās, pirtīs, viesu mājās. Skaņas un gaismu tehnikas jauda pietiekama līdz pat 20-30 cilvēkiem.Tumbas (skandas) viegli uzstādāmas pieslēdzamas jebkuram skaņas avotam – telefonam, ipad, datoram vai DJ tehni..
69.00 €
Brand: Tama
Bungu komplekta Tama Superstar noma.12" 13" 16" tomi (Evans G2) Solo bunga (drobene) 22" bass bunga ar pedāli Hi-hat statīvs Crash un Ride statīvs Sēdeklis PaklājsŠķīvji nav iekļauti cenā. Par to nomu iespējams vienoties atsevišķi..
70.00 €
Skatuves noma ir klasisks risinājums mūziķu priekšnesumiem, prezentācijām un citiem līdzīgiem pasākumiem.Šis 3x4 m risinājums paredz arī skatuves fonu, uz kura var būt nodrukāts kaut vai tikai vienam pasākumam paredzēts dizains. Protams, baneri var izmantot arī pasākumu sērijai nei..
449.00 €
Brand: K&M
Statīva taustiņinstrumentiem noma. Ļoti stabils statīvs, X-kāja K&M 210/2 taustiņinstrumentu uzstādīšanai.Var izmantot arī DJ galda uzstādīšanai.Regulējams augstums: no 594 līdz 946 mm Dziļums: 350 mm..
3.00 €
Kāzu paka Nr. 3 ir laba izvēle nelieliem pasākumiem līdz 100 cilvēkiem (250 m2 telpa). Lieliski piemērota DJ vai mūziķu grupas apskaņošanai.Uzstādīšana ir pietiekoši vienkārša lai ar to tiktu galā jebkurš. Mēs palīdzēsim, parādīsim. Varēsiet atskaņot savu ..
179.00 €
Jaudīga dūmu mašīna ADJ VF-1600<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Jaudīga dūmu mašīna ADJ VF-1600<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Brand: ADJ
Jaudīgas dūmu mašīnas ADJ VF1600 noma. Piemērota vidējiem un lieliem pasākumiem, ugunsdrošības signalizāciju testēšanai, evakuācijas mācībās.Dūmu palaišana notiek "manuāli" ar bezvadu tālvadības pulti vai taimeri.Jauda 1500 W / 566 m³ (minūt..
18.00 €
Brīvdabas kino ekrāna noma ir risinājums nelieliem un vidējiem kino seansiem pēc saulrieta.Papildus ekrānam nepieciešams projektors un skaņa. Auto pasākumiem var izmantot FM raidītājuEkrāns sastāv no fermu konstrukcijas un ekrāna.  Ekrāna izmērs: 6,6x3,7m.Atēlu iespējams proj..
270.00 €
Miglas (hazer) mašīna ADJ Entour Faze <br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Miglas (hazer) mašīna ADJ Entour Faze <br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Brand: Involight
Miglas mašīna ADJ Entour Faze ir īpaši piemērota situācijas, kad nepieciešams viegls un vienmērīgs piedūmojums bez plankumiem un dūmu sabiezējumiem lai izceltu gaismas starus. Ar šo efekts atšķirās no klasiskās dūmu mašīnas kur dūmi tiek īzšauti ..
29.00 €
Gaismas efekts Involight Ventus S<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Gaismas efekts Involight Ventus S<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-30 %
Brand: Involight
Gaismas efekts Involight Ventus S ir piemērots nelielām ballītēm. Kompaktāks un jaudīgāks par LED Beamer. Vienkāršs lietošanā, darbojas mūzikas ritmā.Labākam efektam izmantojiet vairākus Ventus S vienai telpai.Īpaši labi izskatās kopā ar dūmiem. Sekojeit saitei lai uzzin..
7.00 € 10.00 €
Brand: DAP Audio
Jaudīgs apskaņošanas DAP Audio Club Mate 12 komplekts nelieliem pasākumiem. Uzstādāmas un viegli pieslēdzamas pie jebkura skaņas avota (datora, ipad, telefona, utml.)Jauda 500 W Komplektā visi nepieciešamie kabeļi un statīvi..
30.00 €
Brand: Technics
Leģendārā vinila plašu atskaņotāja Technics SL-1200 MK2 noma. Piemērota profesionālam DJ darbam.Kompānija Technics izstrādāja augstas klases atskaņotāju ar tiešo piedziņu (direct-drive), kas nodrošina tūlītēju palaišanu, pēc plates apstādināšanas, un &scar..
50.00 €
Brand: Acer
Acer P1285 projektora noma bus laba izvēle mazām un vidēja izmēra telpām ar vidēju apgaismojumu. Attēla diognāles izmērs 60 - 762 cm, regulējams ar projektora novietojumu pret ekrānu un "zoom" funkciju.Lai pilnvērtīgi izmantotu ekrānu 2m platumā -  projektoram nepiecie&s..
24.00 €
Brand: DAP Audio
Bezvadu ausu monitoru sistēma LD Systemas  MEI 1000 G2 ir alternatīva klasiskajiem skatuves monitoriem.Mūziķis lietojot šādu sistēmu ir pasargāts no skaņas cilpām un pats var viegli regulēt uz uztvērēja sev komfortablu skaļumu.Stereo vai mono skaņa Var lietot jebkuras austiņ..
15.00 €
Nelielais, kompaktais lāzera gaismu efekts būs lieliska gaismu dekorācija jebkurā nelielā ballītē. Iekārta zīmē vairāk kā 200 zaļus un sarkanus starus, kas kustas mūzikas ritmā vai pēc izvēlētas programmas.Lielākām telpām var izmantot vairākus šādus gaismu efektus vai kombinēt tos ar ar v..
5.00 €
Brand: ADJ
Prezentācijas pakas Nr. 1 ir apskaņošanas komplekta noma uzrunām, prezentācijām. Paralēli balsij, iespējams atskaņot mūziku no jebkura skaņas avota (planšetes, datora, telefona). Ļoti vienkārša uzstādīšana. Komplektā ietilpst:Jaudīgas skandas HK ..
59.00 €
Piekaramā ekrāna un projektora komplekta noma būs laba izvēle visur, kur iespējams ekrānu nostiprināt pie sienas.Ekrāna izmērs 3,30 x 1,80 cm..
34.00 €
Dekoratīvs LED gaismu aizskars 3x3m<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Dekoratīvs LED gaismu aizskars 3x3m<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Dekoratīvs LED gaismu aizskars. Tipisks pielietojums kāzu dekorācijās. Gaismas atdeve ir minimāla, bet rada romantisku noskaņu un labi izskatās.Aizskara izmēri 3x3m 12 vertikālās gaismiņu virtenes/300 spuldzes Silts vai vēsi balts tonis 8 dažādi darbības režīmi - migojoš, st..
5.00 €
Brand: Behringer
Šī bezvadu USB mikrofonu komplekta noma, pateicoties ļoti vienkāršai lietošanai un zemai cenai, būs labs risinājums nelielām neprofesionālām prezentācijām, mājas karaoke ballītēm un visur citur, kur prioritāte ir ērta lietošana.Darbojаs 2,4 GHz frekfencē Mak..
15.00 €
Nelielas 4x4 m skatuves noma - ērts un gaumīgs risinājums nelieliem āra pasākumiem. Augstums no grīdas regulējams 40-60 cm.Komplektā ietilpst:podesta moduļi (16 m², augstums pēc izvēles 20-60 cm) 3×3 m telts (9 m²) drapērija montāžas materiāli, stiprin..
299.00 €
Brand: Cordial
Trapecveida skatuves multikora (stagebox) Cordial CYB C 24/4 noma. Vienkāršs lietošanā.Trapezoid stagebox Strain relief with kink protection Fanout cable with split protection Marked heat shrink tubes give an additional kink protection for the fanout cable connectors Wit..
10.00 €
Brand: Behringer
Kompaktie un jaudīgie MIKROLAB skaļruņi (skandas) būs piemēroti prezentācijām, kino vakariem kur iebūvētā skaņa datorā vai projektorā nenodrošina vajadzīgo skaļumu un kvalitāti.Jauda: 2x 50 W6,5'' skaļrunis PIeslēdzamas jebkuram skaņas avotam ar "minijack" AUX k..
10.00 €
Jaudīga burbuļu mašīna EUROLITE SD-201 <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts</small></span> Jaudīga burbuļu mašīna EUROLITE SD-201 <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts</small></span>
Jaunums
Brand: ADJ
Jaudīgas burbuļu mašīnas EUROLITE SD-201 noma. Piemērota nelieliem pasākumiem, bērnu ballītēm.Telpās izmantojama uzmanīgi, jo grīda var palikt slidena.Komplektā:1 l burbuļu šķidrums (patēriņš 2.4 l / h)Papildus šķidrums: 5 € / l..
25.00 €
Brand: Shure
Bezvadu mikrofona sistēma Shure SM35/BLX24R ir īpaši kvalitatīvs mikrofons dziedāšanai, stiprināms uz galvas (headset). Tas nodrošina brīvu roku kustību. Darbojas stabilā K14 frekfenču diapazonā.Populārākie pielietojumi: sporta aktivitātes, prezentāciajas, diskusijas –..
19.00 €
Brand: Behringer
Bluetooth skandu Behringer B112W noma ir izcili piemērota prezentācijām un nelielām ballītēm, kur būtisks ir skandu svars un izmēri, neatsakoties no lielas jaudas.Turklāt šis modelis savienojas ar skaņas avotu bez vadiem (bluetooth). Tas nozīmē, ka vienīgais vads būs baro&scaron..
30.00 €
Brand: DAP Audio
Kompakts un jaudīgs ģitāras kombo pastiprinātājs Fender HotRod DeVille III 212. 60 vatu leģendārā Fender toņa Fantastiski tīri un pārspīlēti toņi, kā arī sulīgas Fender pavasara atskaņas 2X12 formāts ar divkāršajiem Celestion G12P skaļruņiem lieliski tiek projicēts uz skatuves..
25.00 €
Diapozitīvu projekotora noma seno bilžu vakariem ģimenes vai draugu lokā. Diapozitīvus var rādīt uz gaišas sienas, bet labākam efektam iesakām izvēlēties ekrānu...
15.00 €
Mājas karaoke komplekts Nr.1<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums -13 %
Šīs mājas karaoke komplekts Nr. 1 būs Jums piemērots, ja Jūsu rīcībā jau ir pietiekama izmēra ekrāns (televizors) vai projektors kā arī dators kuru pieslēgt ekrānam. Karaoke saturu varēsiet atskaņot youtube vai citā interneta servisā. Komplektā:Divu jaudīgu aktīvu skandu kompl..
35.00 € 40.00 €
LED prožektors ADJ Tripar plus<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> LED prožektors ADJ Tripar plus<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top -17 %
Brand: ADJ
Neliels LED prožektors ADJ Tripar plus piemērots mājas ballītēm, nelielu telpu vai deju grīdas izgaismošanai.LED prožektors RGBW + UV (blacklight) 5x4w 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Arī UV kas īpaši labi izceļ baltās detaļas Viegli iespējams mainīt..
5.00 € 6.00 €
Jaudīgas ultravioletās gaismas noma. Ultravioletā gaisma rada baltās vai speciālo atstarojošo krāsu spīdēšanu tumsā.Jauda: 400W Efektīvais atālums: līdz 3 - 4 m..
12.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ miksēšanas pults Pioneer DJM-800 noma. Profesionāla 4 kanālu DJ miksēšanas pults ar jaudīgu efektu bloku (līdz 50 kombinācijām). Industrijas standarts daudzus gadus2 MIC ieejas – (1/4 inch Jack + XLR) 1ch. – LINE/CD 2ch. – PHONOE/CD 3ch. &nda..
15.00 €
Liels 75″ LG Smart TV ekrāns uz statīva<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-23 %
Brand: LG
Liela 75" LG Smart TV ekrāna noma prezentācijām un citiem pasākumiem. Ekrāns, atšiķiribā no projektora risinājumiem, spēj labi strādāt pat salīdzinoši gaišās telpās un demonstrēt izciklu 4K kvalitāti.Visas jaunākās Smart TV funkcijasPieejams tikai ar uzstādiš..
100.00 € 130.00 €
Lielo vintage Edisona spuldžu virtene spuldžu virteņu noma ir labs risinājums, kad ar pamata gaismu nepieciešams izgaismot pagalmu, svētku telti un līdzīgas vietas. Atšķirībā no dekoratīvajām virtenēm ar mazas jaudas spuldzēm, šīs ir izmantojamas arī pilnvērtīgas gaismas ie..
20.00 €
Šis LED prožektors, līdzīgi kā visi pārējie, var strādāt gandrīz jebkurā krāsā, jaucot tās no RGBW pamatkrāsām.Pateicoties 18 10W jaudīgām diodēm, piemērots plašām telpām.Darbojas programmas režīmā, mūzikas režīmā vai vienā statiskā krāsā...
9.00 €
Šis komplekts paredzēts mājas ballītēm, kur iederētos kopīgi noskatīties kādu filmu, atmiņu video vai uzspēlēt Xbox / PlayStation uz lielā ekrāna. Šis risinājums būs piemērots aptumšotām telpām.Projektoru var pieslēgt jebkuram video signāla avotam vai pieslēdzot interne..
35.00 €
Brand: Squier
Basģitāras Squier Precision noma. Squier Precisionu ir 4 stīgu vidēja līmeņa basģitāra.Kontrole:Volume 1. (Middle Pickup) Volume 2. (Bridge Pickup) Master ToneIespējama ilgtermiņa noma...
15.00 €
Mazo LED spuldžu virteņu noma derēs dekorējot pasākumu. Gaismas atdeve no šīs virtenes ir minimāla, bet rada romantisku noskaņu un labi izskatās.3x3m telti effektīvi var izgaismot ar 4-6 šādām virtenēmVirtenes garums: 5 m Spuldzes: 20 gab. Atālums starp spuldzēm: 25 cm ..
5.00 €
Brand: the t.bone
Bezvadu mikrofona T.Bone noma piemērota nelieliem pasākumiem, karaoke, mājas ballītēm.Vienkārša pieslēgšana Jūsu skaņas pultij vai citai apskaņošanas sistēmai.Darbojas bezmaksas koplietošanas 863 MHz frekfencē. Komplektā divas AA tipa baterijas, ilgākiem pasākumie..
10.00 €
Burbuļu ballītes bērniem paka jautram bērnu pasākumam ārpus telpām! Nodrošinām ar skaņu un burbuļiem.Komplektā ietilpst:Aktīvo tumbu komplekts (pāris) Kabeļu komplekts pieslēgšanai pie datora un statīvi Burbuļu mašīna un burbuļu šķidrums..
50.00 €
Brand: ADJ
Dūmu mašīnas ADJ VF-1100 noma. Piemērota maziem un vidējiem pasākumiem.Dūmu palaišana notiek "manuāli" ar bezvadu tālvadības pulti vai taimeri.Jauda 850 W / 250 m3 (minūtē) Cenā iekļauta pilna bāka dūmu šķidruma (1 l) Uzsilšanas laiks - 6 minūtes...
12.00 €
Brand: K&M
Universāls statīva noma Gravity LS 431 B ir nevainojams risinājums pasākumos, kur klasiskie trīskāja tipa statīvi neiderās dizainā vai aizņem parāk daudz vietas.Nesošo stieni iespējams montēt pie pamatnes malas, kas ļauj ierobežotas vietas apstākļos ekrānu vai skandas uzstādīt pie pa&scar..
5.00 €
Konfeti lielgabals MAGICFX Power Shot (komplekts)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Konfeti lielgabals MAGICFX Power Shot (komplekts)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Šī būs īstā izvēle, ja nepieciešama "odziņa" neliela un vidēja pasākuma kulimnācijā.Profesionālu konfeti lielgabalu komplekts sastāv no četrām ierīcēm un vadības pults.Piemērota izvēlē kāzas, produkta prezentācija, izlaidumā vai kāda cita veida svinības un apbalv..
75.00 €
Brand: Shure
Shure SM58 vokālā mikrofona (ar vadu) noma. Shure SM58 ir viens no populārākajiem mikrofoniem pasaulē. Piemērots vokāla atskaņošanai.Komplektā statīvs un kabelis pieslēgšanai pie Jūsu skaņas sistēmas.Ja meklējiet gatavu komplektu balss un mūzikas atskaņošānai sekojiet sa..
6.00 €
Portatīvā skanda 12″ ar akumulatoru<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Portatīvā skanda 12″ ar akumulatoru<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Brand: Skytec
Aktīvā portatīvā skanda ar akumulatoru (bateriju) mūzikas vai balss atskaņošanai. Lieliski piemērota pasākumiem brīvā dabā, kur nav pieejama elektrība.Uzstādāmas un viegli pieslēdzamas pie jebkura skaņas avota (datora, ipad, telefona, utml.)Jauda 500W Darbojas bez uzlādes&nb..
25.00 €
Silent Disco bezvadu lokālās skaņas apraides sistēmas komplekta 25/1 noma. Piemērota jebkuram jūsu pasākumam, kur skaņas pastiprinošo iekārtu izmantošanai ir būtiski ierobežojumi.Komplektā ietilpst 25 austiņas un 1 raidītājs. Katram skaņas avotam nepieciešams savs ..
150.00 €
Tuvās distances projektors Promethean PRM-45<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Tuvās distances projektors Promethean PRM-45<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-13 %
Brand: Promethean
Tuvās distances (Short Throw) projektora Promethean PRM-45 noma ir risinājums situācijas, kad projektoru nav iespējams novietot pietiekoša atālumā no ekrāna. Piemēram, lai iegūtu bildi ar 2m diagnāli, projektors jānovieto nepilna metra atālumā.Projektoru var viegli pieslēgt no jebkura dat..
39.00 € 45.00 €
Mazais tiešraides komplekts XS ir piemērots jebkuram jūsu pasākuma tiešraidei internetā profesionālā kvalitātē.Tā var būt lekcija, prezentācija, fitnesa treniņš. Jums nepieciešamas telpas un nelielas tehniskās iemaņas.Pieejamas konsultācijas bez papildus maks..
89.00 €
Rāda no 1 līdz 48 kopā 149 (Kopā lapu - 4)