Izvēlne
Rezervāciju grozs

Nomas preču katalogs

Brand: K&M
Nošu turētāja - statīva K&M 11940 noma. Var tikt izmantots arī kā datora, planšetes vai projektora statīvs.Augstums: 670 - 1200 mm Platforma: 490 x 340 x 50 mm..
3.00 €
Brand: Dell
Jaudīga lāzer projektora Dell 7760 Full HD noma ir piemērota brīvdabas kino un citiem vidējiem un lielākiem pasākumiem arī apgaismotās telpās. Full HD izsķirtspēja sniedz lielisku atēla kvalitāti ari skatoties tuvumā. Iespējams darbināt 24/7 ar zemu enerģijas patēriņu (maks. 450W), piemēram izstādēs..
120.00 €
Mākslīgā sniega mašīna MAGICFX SWIRL FAN XL (komplekts)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Mākslīgā sniega mašīna MAGICFX SWIRL FAN XL (komplekts)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
MAGICFX SWIRL FAN XL mašīna vislabāk ir pielietojama mākslīgā sniega izkaisīšanai, kas ir populārs efekts kino/video  jomā. Iespējams izmantot arī klasisko konfeti. Materiāls ar regulējamu jaudu tiek vienmērīgi izkaisīts ar jaudīga ventelātora palīdzību. Piemērota izvēlē kino/video fil..
90.00 €
Brand: the t.bone
Bezvadu mikrofona T.Bone noma piemērota nelieliem pasākumiem, karaoke, mājas ballītēm.Vienkārša pieslēgšana Jūsu skaņas pultij vai citai apskaņošanas sistēmai.Darbojas bezmaksas koplietošanas 863 MHz frekfencē. Komplektā divas AA tipa baterijas, ilgākiem pasākumie..
10.00 €
Balles paka ir laba izvēle nelieliem un vidējiem pasākumiem ar iekļautu transportu, uzstādīšanu un novākšanu pēc pasākuma.Jaudīga skaņas sistēma būs pietiekama līdz pat 250 m2 telpas apskaņošanai.Aktīvo tumbu komplekts (pāris) Aktīvo subwoofer komplekts (pāris) Ka..
199.00 €
Brand: Yamaha
Skaņas miksēšanas pults Yamaha MX12/4 noma. Analogā skaņas pults ar efektiem. Ļoti vienkārša lietošanā.Efekti : (L Hall, S Hall, Vocal) 8 mic. ieejas, 4 stereo ieejas..
15.00 €
Brand: Acer
Acer X128H projektora noma būs pareizā izvēle mazām un vidēja izmēra telpām ar vidēju apgaismojumu. Atēla diagnāles izmērs 60 - 762 cm, regulējams ar projektora novietojumu pret ekrānu un "zoom" funkciju.Lai pilnvērtīgi izmantotu ekrānu 2m platuma projektoram nepieciešama v..
24.00 €
Studija piemērota online pasākumiem - vebināram, lekcijai, meistarklasei, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam filmējot 1-2 cilvēkus.Komplektā ietilpst profesionāls video, audio, gaismu aprīkojums,  kā arī konsultācijas. Studijas atrašanās vieta: Daugavpils ..
30.00 €
Brand: Shure
Shure SM58 vokālā mikrofona (ar vadu) noma. Shure SM58 ir viens no populārākajiem mikrofoniem pasaulē. Piemērots vokāla atskaņošanai.Komplektā statīvs un kabelis pieslēgšanai pie Jūsu skaņas sistēmas.Ja meklējiet gatavu komplektu balss un mūzikas atskaņošānai sekojiet sa..
6.00 €
Brand: DAP Audio
Kompakts un jaudīgs skatuves skaņas monitors DAP Audio M15.Sistēma: aktīvs Bi-Amp 105" monitors Izejas jauda: D klase, 350 W zemo frekvenču jauda, 65 W augsto frekvenču jauda Maksimālais SPL @1M: 125dB / 128dB Peak..
15.00 €
Silent Disco bezvadu lokālās skaņas apraides sistēmas komplekta 100/1 noma. Piemērota jebkuram jūsu pasākumam, kur skaņas pastiprinošo iekārtu izmantošanai ir būtiski ierobežojumi.Komplektā ietilpst 100 austiņas un 1 raidītājs. Katram skaņas avotam nepieciešams sav..
375.00 €
Brand: Samsung
Samsung 55" UHD Smart TV ekrāna uz statīva noma. Iespējams rādīt video materiālus no USB FLASH atmiņas vai HDMI pieslēguma pie datora.Pieejamas arī visas Smart TV funkcijas. Screen Mirroring funkcija ļauj rādīt viedtālruņa vai planšetes ekrānu bez vadiem uz TV ekrāna.20..
45.00 €
Piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam.Komplektā ietilpst video, audio, gaismu aprīkojums, bezvadu rūteris, kā arī pieredzējis tehniskais, attēla un skaņas montāžas personāls.Katrai video uzņemšanai piemeklējam individuālus risin..
325.00 €
Brand: Showtec
Showtec Indigo 150 LED Spot ir jaudīgs gaismas efekts nelieliem vai vidējiem pasākumiem. Kustīgs gaismas stars ar zīmējumu virzās 360° / 180° leņķī.Izmantošanai nepieciešama gaismu vadības pults.Pieejama tikai profesionāliem lietotājiem...
15.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ atskaņotāja Pioneer CDJ-2000 noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionālis. Pioneer CDJ-2000 ir profesionāla DJ tehnika, paredzēta darbam klubos un masu pasākumos.Atskaņo: CD (arī CD-R / -RW) / USB Flash / WAV, AIFF, MP3, AAC failus CD, SD Card MP3: MPEG-1 32Kbps - 320 Kbps / MPEG-..
50.00 €
UV gaismu noma ir noderīga ballītes, mākslas instalācijās un citur, kur nepieciešams panākt balto virsmu atspīdēšanu tumsāŠis modelis nodrošina šauru (30 grādi) un jaudīgu staru. Iespējami statisks, automātisks vai DMX vadības režīmsDūmu un pārāk daudz citu..
6.00 €
Lielo LED spuldžu apgaismes virtene 100m (balta)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Lielo LED spuldžu apgaismes virtene 100m (balta)<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Lielo LED spuldžu virteņu noma ir labs risinājums, kad ar pamata gaismu nepieciešams izgaismot pagalmu, svētku telti un līdzīgas vietas. Atšķirībā no dekoratīvajām virtenēm ar mazas jaudas spuldzēm, šīs ir izmantojamas arī pilnvērtīgas gaismas iegūšanai vienlaicīgi p..
90.00 €
Brand: Shure
Bungu apskaņošanas mikrofonu komplekta (Shure DMK57-52) noma.Komplektā:3x Shure  SM57 ar stiprinājumiem 1x Beta 52A bassbungas mikrofons..
25.00 €
Mazās pasākumu skatuves nomas komplekts. Ideāli piemērots mūziķu priekšnesumiem, prezentācijām un citiem līdzīgiem pasākumiem.Komplektā iekļauts:Skatuve (jumts, podesti, sānu un aizmugures drapērija, kāpnes) Uzstādīšana, montāža (3-5 h) Demontāža (3 h) Transp..
490.00 €
Aktīvā līnijas transformatora (DiBox) Klark Technik DN-100 noma. Darbojas no Phantom pults barošanas...
5.00 €
Video projektora ekrāna Elite Screens T120NWV1 noma. Kvalitatīvs, viegli uzstādāms video projektora ekrāns iekštelpu pasākumiem.Ekrāna platums: 240 cm Ekrāna augstums: 180 cm Atstarošanas koeficients: 1.1 Efektīvais apskates leņķis: 160°Komplektā trīskājis, ..
25.00 €
Bezvadu mikrofona komplekts RODE GO bus ieteicamā izvēle video žurnālistiem, vlogeriem filmēšanai un tiešraidēm.Iespējams izmantot iebūvēto mikrofonu raidītājā vai izmantot Rode GO piespraužamo mikrofonu (komplektā) Ērts universāls 3,5mm (minijack) savienojums ar kameru vai Bl..
10.00 €
Brand: K&M
Mikrofona statīvs K&M 210/2. Iespējams, populārākais un stabilākais statīvs pasaulē. Industrijas standarts.Regulējams augstums: no 900 līdz 1600 mm Regulējams izvirzījums: līdz 840 mm ..
3.00 €
Kāzu paka Nr. 1 ir laba izvēle nelieliem pasākumiem līdz 40 cilvēkiem (100 m2 telpa) kā alternatīva izbraukuma DJ pakalpojumiem.Uzstādīšana ir pietiekoši vienkārša lai ar to tiktu galā jebkurš. Mēs palīdzēsim, parādīsim. Varēsiet atskaņot savu mīļāko mūziku no jebkura..
89.00 €
Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Zemo dūmu mašīna ADJ Mister Kool II<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Brand: ADJ
Zemo dūmu mašīnaa ADJ Mister Kool II noma ir lieliska izvēle efekta radīšanai pirmajai dejai kāzās vai citos priekšnesumos. Zemie dūmi, papildināti ar led apgaismojumu, rada zemei pieguļošu dūmu efektu telpās līdz 150 m2.Darbībai nepieciešams vispa..
18.00 €
Brand: ViewSonic
ViewSonic PA503S projektora noma bus laba izvēle mazām un vidēja izmēra telpām ar normālu vidēju apgaismojumu. Vēlamais ekrāna izmērs 90 - 700 cm.Projektoru var viegli pieslēgt no jebkura datora ar HDMI vai VGA savienojumu, bet Apple datoriem būs jālieto pāreja.Tehniskie parametri:..
24.00 €
Mazais tiešraides komplekts XSS ir piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam. Ar uzstādīšanu tiks galā gandrīz visi ar vidējām datora un tehniskām iemaņām.Šajā komplektā ietilps tikai tehnikas noma. Komplektā ieti..
39.00 €
LED prožektori ADJ Vbar <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts</small></span> LED prožektori ADJ Vbar <br /><span style=text-transform:none;><small> komplekts</small></span>
Top
Brand: ADJ
ADJ Vbar LED prožektoru komplekts piemērots nelielu telpu sienu un griestu dekoratīvai izgaismošanai (ietonēšanai).Komplektā divi prožektori, transporta soma un pults.LED prožektors RGBA 5×4 W, 25° leņķis LED prožektors var spīdēt dažādās krāsās. Arī silti dzelte..
12.00 €
Brand: Zoom
Zoom H6 ir profesionāls, industrijā labi zināms, audio signāla ierakstītājs. Apvieno sevī neticami vieglu izmantošanu ar ieraksta kvalitāti.komplektā viegli maināmi divi mikrofoni - uzgaļi vienlaicīgi iespējams ierakstīt 6 audio celiņus grozāmi regulatori liels, slīpi novietots u..
15.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ miksēšanas pults Pioneer DJM-2000NXS noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionāls. Profesionālā DJ miksēšanas pults ir aprīkota ar 5,8 collu skārienekrānu efektu radīšanai ekrānā un semplēšanai.Pateicoties INST FX (Instant Instrument FX) funkcijām un EFX iesp..
30.00 €
Multimediju projektors Acer H6522BD FullHD<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Multimediju projektors Acer H6522BD FullHD<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-17 %
Brand: Acer
Acer H6522BD projektora noma būs pareizā izvēle nelieliem pasākumiem kur atēla detalizācijai ir nozīme. Piemēram kvalitatīvs majas kino vai prezentācija ar labām bildēm. FullHD izšķirspēja nodrošina baudāmu attēlu arī skatoties no neliela attāluma.Atēla diagnāles izmērs 6..
29.00 € 35.00 €
Lielo LED spuldžu virtene<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span> Lielo LED spuldžu virtene<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Top
Lielo LED spuldžu virteņu noma ir labs risinājums, kad ar pamata gaismu nepieciešams izgaismot pagalmu, svētku telti un līdzīgas vietas. Atšķirībā no dekoratīvajām virtenēm ar mazas jaudas spuldzēm, šīs ir izmantojamas arī pilnvērtīgas gaismas iegūšanai.Piemēram,..
15.00 €
Brand: ADJ
Krāsu pakas Nr. 1 noma būs laba izvēle nelielas telpas (līdz 100 m2) sienu un griestu krāsainai izgaismošanai. Iespējams izvēlēties jebkuru krāsu vai to sajaukumu.Komplektā ietilpst:ADJ LED bar prožektori (8 gab.) Vadības pults..
48.00 €
Piepūšamais ekrāns <br /><span style=text-transform:none;><small> 2×4 m</small></span> Piepūšamais ekrāns <br /><span style=text-transform:none;><small> 2×4 m</small></span>
Top
Piepūšamā ekrāna noma ir alternatīva smagām un sarežģītām fermu konstrukcijām lai uzbūvētu līdzīga izmēra ekrānu.Pamatā paredzēts privātām ballītēm pie dabas.Ekrāna baltās daļas izmērs 2×4 m. Izpūstā, sapakotā stāvoklī viegli transportējams gandrīz jebkurā autombīlī Ekrāna ..
30.00 €
Silent Disco bezvadu lokālās skaņas apraides sistēmā nepieciešams vismaz viens raidītājs, bet tie var būt arī divi vai trīs. Tas ļaus austiņu lietotājiem izvēlēties vienu no tīkamākajiem skaņas avotiem. Skaņas avots var būt jebkura skanoša ierīce - dators, planšete, tel..
20.00 €
Bezvadu mikrofonu (2) komplekts telefoniem ar statīvu<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
Jaunums
Divu bezvadu mikrofonu komplekts Saramonic Blink500 B2 un tripod tipa statīvs būs laba izvēle vlogeriem, video ierkastiem un tiešraidēm Facebook, Instgram Live, Youtube. Lietošana ir neticami vienkārša - pieslēdz, ieslēdz un strādā.Bezvadu mikrofonu sistēma Sa..
19.00 €
Piedāvājam nomai absolūtu industrijas standartu video filmēšanai - mikrofonu filmēšanai Rode NTG4 Shotgun.Mikrofons Rode NTG4 Shotgun Rode Blimp ar Shockmount vēja un triecienu aizsargu Rode statīvs (kāts)Mikrofonu iespējams komplektēt ar kabeli pieslēgšana..
35.00 €
Skatuves platformas (podesta) moduļa noma. No šiem 1×0,5 m moduļiem iespējams izbūvēt skatuves platformu nepieciešamā izmērā. Augstums no grīdas regulējams 10-20 cm vai 40-60 cm.Sānus dekoratīvos nolūkos iespējams nosegt ar drapērijuPapildus iespējams ..
7.00 €
Brand: Behringer
6 kanālu skaņas miksēšanas pults Behringer Xenyx 802. Kompakta un vienkārša  skaņas pults maziem pasākumiem.2 mic. ieejas 4 line ieejas 1 stereo ieeja..
10.00 €
Brand: Dell
Jaudīga projektora Dell 7700 Full HD noma ir piemērota brīvdabas kino un citiem lielākiem pasākumiem gaišās telpās. Jaudīgā 5000 Alm gaišā spuldze nodrošina spilgtu bildi arī dienas apgaismojumā telpās.Full HD izsķirtspēja sniedz lielisku atēla kvalitāti ari skatoties t..
55.00 €
Sony FDR-AX43 video kamera ar statīvu tuvplāniem Sony A6000 ar statīvu kopskatam Blackmagic DESIGN MINI PRO tiešraides pults (Līdz 4 kamerām)..
69.00 €
Mikrofons Shure Beta57a<br /><span style=text-transform:none;><small></small></span>
-33 %
Brand: Shure
Viens no labākajiem instrumentu mikrofoniem. Piemērots arī dziedāšanai.Dinamiskais mikrofons, supercardioid polārais patterns, Frekvences diapazons: 50 Hz – 16 kHz.Iespējams Jums būs vajadzīgs arī statīvs.Komplektā iekļauts stiprinājums statīvam un kabelis. &nbs..
4.00 € 6.00 €
Jaudīgas profesionālās aktīvās skandas EV ELX 115P maziem un vidējiem pasākumiem. Uzstādāmas un viegli pieslēdzamas pie jebkura skaņas avota (datora, ipad, telefona, utml.).Var izmantot mikrofonam un mūzikai bez skaņu pults izmantošanas.Jauda 2× 1000 W Komplektā visi nepiec..
40.00 €
MAGICFX® Super Blaster XL konfeti lielgabala noma. Šis, iespējams, pasaulē jaudīgākais konfeti lielgabals darbojās ar konfeti materiālu. Strīmerus (serpentīnus) lietot nav iespējams. Ar pilnu gāzes uzlādi iespējams pakāpeniski padot konfeti materiālu un līdz ar to nodrošināt līdz p..
145.00 €
Brand: Samsung
Samsung 65" 4K UHD Smart TV ekrāna uz statīva noma. Iespējams rādīt video materiālus no USB FLASH atmiņas vai HDMI pieslēguma pie datora.Pieejamas arī visas Smart TV funkcijas. Screen Mirroring funkcija ļauj rādīt viedtālruņa vai planšetes ekrānu bez vadiem uz TV ekrān..
70.00 €
Piemērots jebkuram jūsu pasākumam - lekcijai, prezentācijai, treniņam vai priekšnesumam.Komplektā ietilpst video, audio, gaismu aprīkojums, bezvadu rūteris, kā arī pieredzējis tehniskais, attēla un skaņas montāžas personāls.Komplektā ietilpst:4 kameras 4 mikrofoni 2 kameru ..
585.00 €
Brand: ROBE
ROBE ColorSpot 250AT ir jaudīgs gaismas efekts vidējiem un lieliem pasākumiem. Kustīgs gaismas stars ar zīmējumu virzās 360° / 180° leņķī.Izmantošanai nepieciešama gaismu vadības pults.Ierīces noma pieejama tikai ar SkanaGaisma.lv personālu vai profesionāliem ..
35.00 €
Brand: Pioneer DJ
DJ atskaņotāja Pioneer CDJ-2000NXS2 noma ir lieliska izvēle, ja esat profesionālis. Pioneer CDJ-2000NXS2 ir profesionāla DJ tehnika, paredzēta darbam klubos un masu pasākumos.Profesionālais kluba standarts Multi Player atbalsta: USB, SD karti, CD un DJ programmatūru Liels pilnkrāsu L..
90.00 €
Rāda no 1 līdz 48 kopā 151 (Kopā lapu - 4)